Ücretsiz Kayıt Giriş yapın
198-430x600

Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle

FavoriteLoadingAdd to favorites


Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmini sitemizden online kalite de izleme imkanına sahipsiniz. Yılların eskitemediği Behzat abimiz bu sefer de süper bir seri ile karşımıza geliyor. Behzat bu sefer film de ekibin başın da yoktur ve onun yerine Himmet adın da bir komser onun yerini almıştır. Filmin genel konusu bunun üstüne kurulmuştur. Sinema aleminin en büyük film izleme sitesi sizlere her zaman en güzel ve en eğlenceli filmleri sunmaya devam edecektir. Behzat Ç. bundan yıllar önce bir dizi olarak başlamıştı ve gün gün hayran kitlerisini akılalmaz bir şekilde artırmıştır. Dizini son bölümünden sonra büyük bir film ile seyirlere tekrar buluşmuştu. Bu filmden alınan gelirler o kadar doyurucu oldu ki bu filmin üstüne daha yenileri çekilmeye başladı. Alman hükümetinin de konu olduğu filmimiz özellikle aksiyon filmlerini seven arkadaşlarımız için çok güzel bir film.

Yerli filmler arasında süper bir çıkış yapan Behzat Ç. Son filmi olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmi ile sizlerle. Bundan yaklaşık 1 yıl önce dizi ile bizleri kendisine bağlayan Behzat Ç. Son filmi olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı bekliyor. Siz de bu filmi sitemiz den online bir şekilde seyredebilirsiniz.

Online filmlerin tek izleme adresi olan türkçe dublaj film izleme sitesi her zaman ve her yerde en güzelini sizlere sunmaya devam edecektir.

behzat-c-ankara-yaniyor-1379767118

Film Hakkındaki Yorumlar

Yorum Yazın

Sağ salim 2 izle www.justintv-izle.com Recep ivedik 4 izle Şirinler 2 izle canlı maç izle Kurabiye Tarifleri